Arşiv Taşımacılığı

Firmamızın yaptığı nakliye çalışanlarının başında yer alan bir kolu da arşiv taşımacılığı işidir. Resmi ya da özel kurumların elinde bulunan her türlü arşivlik belge ve dokümanları hassasiyetle taşırız. Taşınması gereken arşivleriniz taşınmadan önce sistemsel olarak kontrol edilir. Bunun sonunda ise nasıl bir taşıma yolu izleyeceğimize karar veririz. Şirketin geçmişi niteliğinde olan evrakların taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için yapılabilecek tüm faaliyetler titizlikle yapılır ve takip edilir.

arşiv taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı

Yapılması planlanan bir arşiv taşıma işinde öncelikli olarak taşınacak arşivlerin güvenliğinin sağlanması gerekir. Bu nedenle özellikle konulacak olan karton vb. taşıma araçları oldukça kaliteli ve sağlam olmalıdır. Aksi halde yırtıklardan giren su veya benzeri sıvılar arşiv içine girerek zarar verir.Yapılacak olan arşiv taşımacılığı işlemlerinde önemli olan bir konu da yapılacak olan arşiv taşıma işleminin belirli bir program ve sistem dahilinde yapılmasıdır. Aksi halde belirli bir sıra ile saklanan evrakların sıraları karışır ve durum içinden çıkılamaz bir hale gelir. Bu nedenle bizim bünyemizde yapılan tüm taşımacılık işlemleri sistemli ve programlıdır.

Arşiv Taşımacılığı

Eksper dahilinde yaptığımız işler arasında kurumsal ve devlete bağlı şirketlerin işleri en başta yer alır. Firmamız bünyesinde yaptığımız işlerin kalitesini size sunduğumuz referanslarımıza bakarak da görebilirsiniz. Bu nedenle arşiv taşımacılığı işlerinizde bizi tercih etmeniz size ve şirketinize büyük artılar katacaktır.