Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak hizmet veren firmamız İstanbul 'da nakliye ve taşımacılık hizmetini gerçekleştiren ilk nakliye firmalarından biri olarak sürekli başarısını aksaklıkları görüp bildiren ve uyaran nüşterilerinin desteği ile almıştır. firmamızın kalitesini koruma adına sürekli kendiisni yenilemesi diğer hizmet veren firmalarında gözünden kaçmamış, firmamızın çalışma ve hizmet prensibini kendilerine örnek almışlardır.

Bugün gelişen nakliye teknolojileri ile artık ev taşımak daha hızlı ve sorunsuz hale gelmiştir. Eski yöntemler rafa kaldırılmış, her eşya için özel ambalaj malzemeleri üretilir olmuş, buda o eşyanın sağlam erine ulaşması adına çok faydalı olmuştur. Sadece ambalaj malzemesinin iyi olması o eşyanın sağlam taşınacağı anlamına gelmesin..ambalajlamayı yapacak personelinde tecrübeli olması şarttır.

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataşehir evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama, kurumsal taşıma, şehiriçi şehirler arası nakliyat hizmetlerinde markasıyla aranan müşterinin bütün hizmetleirni tek bir firma ile karşılayabildiği nakliye firmasıdır. Ataşehir Evden Eve Nakliyat taşıma ve nakliyat hizmetine başlamadan öce müşterisine mutlaka ücretsiz eskpertiz hizmet vermektedir. Müşteriden ileişim kanalı ile alınacak bilgilerin eksikliği, yada yanlış aktarılması sonrasında birçok sorun yaşanmasına sabebiyet verecek, hem hizmet veren firmayı, hemde hizmet alan müşteriyi karşı karşıya getireceğpindenbunun yaşanmaması adına ücretszi ekspertiz hizmet şarttır.

Ücretsiz ekspertiz için antlaşma sağlanmması halinde siizn için en uygun gün ve saat belirlenir. O gün ve saatte ekspertiz persoenlimiz eşyanın bulunduğu mekana gelip denetleme yapar. Ekspertiz personelimizin ilk tespiti aşyanın büyüklüğü ve türü olup persone çalışacak personeli belirlemeis ilk tespit unsuru olacaktır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ücretsiz Elkspertizin sizinde görüşleriniz alınarak hazırladığı rapor tüm ayrıntılar hesaplanarak hazırlanmıştır..Antlaşma sağlanması haklinde gerekli antlaşamalar yapılmakta buna bağlı kalarak hizmet gerçekleşmektedir. Sizde en doğru hizmet en emin ellerden almak istiyorsanız, Ataşehir evden eve nakliyat iletişim telefonlarımızdan, adreslerimizden yada email yolu i,le yada sişte yolu ile alabilirisiniz.