Depolama

1997 yılından bu yana evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, şehiriçi ver şehirler arası nakliyat, nakliye hizmeti veren, verdiği hizmette müşteri memnuniyetini ve güvenini %100 kazanan firmamız bu nakliye hizmet alanları dışında depolama hizmeti de vermekte olup, bu hizmetin güven ve kalite odaklı size sunulduğu ender firmalardan biri olma avantajınıda yakalamıştır.. Bugün sunulan kaliteli hizmet ve profesyonellik dahilinde gerçekleşen her hizmette firmamızın adı geçmekte, firmamız hizmet verdiği sürecede bu kalite çıtasından asla sapmadan, başarılı hizmet politikasını sürdürmektedir.

depolama

Depolama Firmaları

Eşya Depolma hizmettleri son yıllarda müşteri tarafından yoğun taleplerin olduğu bir hizmet alanı olmuş, fakat bu hizmeti alabilecekleri firmaların kelitesi onları çok tedirgin etmeiştir., Firmamızın depolarının güvenlik konusunda her türlü önlemin alınmış olması, kullanılan alanın hijyenik olması ve depolama hizmeti işleyişl tarzımız, müşteri tarafından takdirle karşılanmış, bizi seçen müşyterielrimiz eşyalarının emin ellerde olduğu konusunda hemfikir olmuşlardır.

Firmamız Ev depolama hizmeti yanında kurumsal depolama hizmeti de vermekte, sadece ev eşyası depolayan bir firma olarak düşünülmemelidir., Depolamak istediğiniz tüm eşyalarının sözleşme dahilinde depolanması yapılmakta, eşyalarınız özel paletlere , itina ile ambalajlanıp yerleştirilmektedir. Depolarımız oluşabilecek iç ve dış etkenlere karşı sigortalanmış olup, güvenlik kameraları ile sürekli denetlenmektedir.

Depolama Şirketleri

Haşere ve böcekler karşı sürekli ilaçlanan depolarımızda sizlerin eşyaalrının güvenli bir şekilde saklanması ve muhafazası için her önlem alınmaktadır, Belli bir zaman dahilinde muhafaza için teslim ettiğiniz eşyalarınızın teslim günü geldiğinde süreyi uzartmak elinizde olduğu gibi, teslim edeceğimiz adresi bildirip artaçlarımızla eşyalarını taşıtmak ta elinizde, Güvenlli ve profesyonel taşıma hizmeti ile eşyalarınız kapınıza kadar taşıyan firmamzın, taşıma ve depolama hizmetinde kalitesdi tescillidir.