Eşya Depolama

Nakliyat firması olarak her müşterinin ihtiyaçlarına uygun kaliteli bir hizmet olanaklarını sunmaktayız. Size firma olarak en iyi ve en uygun hizmeti profesyonel hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ev ve ofis eşya depolama konusunda depolama işlemlerinizi son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

eeşya depolama

Eşya Ev Depolama

Firmamız yıllardır çalışarak çeşitli deneyimlerine sahip bir ekipten oluşuyoruz. Biz firma olarak her müşterimize ayrı bir titizlik ile yaklaşıyoruz. Firmamız ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde son derece uygun fiyatlarla eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolarımızda nem ve rutubete karşı koruma gerçekleştirmekteyiz bize güvenerek gözünüz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı depolama fırsatından yararlanmak için bize uğramanız yeterli olacaktır. Depolarımıza yerleştirilecek olan eşyalarınızı paletler üzerine koyarak ardından tekrar izole ediyoruz böylece koruma sağlamak amacıyla üzerini kaplama işlemi de yapıyoruz.

Eşya Depolama Şirketleri

Evden eve nakliyat firmamızı tercihiniz ile depolayacağınız eşyaların başkalarının eşyaları ile karışması gibi bir durum firmamızda söz konusu değildir. Eşyanızı bizim firmamız tercihi ile depolamayı düşünüyor iseniz sizlerin iletişim bilgilerinizi alarak eşyalarınızı yerleştirirken eşya giriş tarihi ya da iletişim bilgi tarzında girişlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın çokluğuna göre ortalama fiyat belirlenmektedir bununla sigorta işlemi de gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızı güven içinde bize teslim edip gidebilirsiniz. Ne kadar süre eşya depolama yı istiyorsanız firmamız size o süre boyunu kapsayacak sigorta işlem uygulamasını aktif kılacaktır. Eşya depolama işlemlerimiz oldukça güvenlidir asla gözünüz arkada kalmasın.