Tunceli Evden Eve Nakliyat

Tunceli Evden Eve Nakliyat

 Doğu Anadolu’nun özünden gelen tüm yurt genelinde ve yurt dışında yirmi altı noktaya etkili, hasarsız sağlam nakliyeciliğin ismidir Tunceli evden eve nakliyat. 1994’te bir adet kapalı kamyonetle başlayan bu macera, günümüzde üç kıtada kendine öz çalışma prensipleriyle,  nakliyeciliğin tarihine adını kalın harflerle yazdırmaya devam etmektedir. Şirketimizin temelini ‘Müşterilerimizin beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması.’ İlkesi oluşturmaktadır. Bu ilke neticesinde gereken altyapıyı oluşturmak ve buna göre hizmetin devamlılığını kusursuz bir şekilde ilerletmek temel misyon başlıklarımızdandır. Bu ilke gereği gereken tüm ekip ve enstrümanlar günümüz teknolojisiyle uyumlu olarak hizmetinize sunulmuştur.

Tunceli Evden Eve Nakliyat ; Nakliyeniz, Teknolojiyle Daha da Güvende

Çağımız teknoloji çağı, tabi bu çerçevede yaşamın her evresinde olduğu gibi nakliye işinde de teknoloji, vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Gerek evden eve gerekse tüm ticari nakliye, yük ve lojistik hizmetler çerçevesinde sorumluluğumuza teslim edilen her türlü eşya ve yükün kalitesini, fiziki yapısını bozmadan hedefe ulaştırmak gerekir. Bu sorumluluk içerisinde zaman da çok önemli bir faktördür. Doğru zamanda en güvenil bir şekilde emanetini teslim eden Tunceli evden eve nakliyat ile içiniz rahat olsun.

Tunceli Nakliyat ; Yeni Teknoloji Taşımacılık 

Tunceli nakliyat tam da bu sorumluluk gereği eşyaların veya yükün taşınmasında günümüz modellerine tam uyarlı teknolojik alet ve imkanlarla çoğu zaman insan gücü kullanmadan sizlere hizmet vermektedir. Filomuza bağlı son model yeni nesil araçlarımız, araç takip (gps, navigatıon vb.) sistemiyle donatılmış olarak sizlere daha güvenli ve hızlı hizmet amaçlanmıştır.

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com