Yalova Evden Eve Nakliyat

Yalova Evden Eve Nakliyat

Kurulduğumuz günden bugüne kadar temel prensip olarak müşteri memnuniyeti ve güveni olarak hedef koymuş bir şirket olarak şuan bu noktada bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler için çalışıyor ve sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için kendimizi günden güne yeniliyoruz. Biliyoruz ki yenilenmeyen firmalar yok olmaya mahkûmdurlar. İşte bizde Yalova evden eve nakliyat ailesi olarak yıllardır bu sektörde yok olmamak üst sıraları zorlamak için çalışıyoruz.

Yalova Evden Eve Nakliyat ; Tüm Sorunlara Erken Çözüm

Yalova evden eve nakliyat firmaları olarak şehrin hangi semtinde olursanız olun göndereceğimiz ekspertiz ile nakil günü oluşabilecek sorunlara erken çözüm üretmekteyiz. Taşıma günü sorunsuz bir şekilde nakil gerçekleştirilmektedir. Ofis ve ev nakliyat işlerinde, taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılmaktadır ve firmanın istedikleri doğrultusunda yapılması istenilen nakil ile ilgili detaylı bir iş planı oluşturulmaktadır. Fiyat, taşınacak mekânda bulunan malzemenin ebat ve kırılma riskine göre yapılmaktadır.

Yalova Nakliyat ; Biz Olduğumuz Yerde Sorun Olmaz

Bize göre şehir içi ve şehirlerarası nakliyat şirketleri arasında en önemli husus güvendir.Biz de firma olarak en güvenilir kurumlar arasında olan şirketimiz bu güveni sağlayabilmek için yıllardır çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalışarak sizlere daha iyi hizmetler vermek ve siz müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde taşımak için uğraşıyoruz.Yalova nakliyat olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle güveninizi kazanıyoruz.
 

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com